remonty i adaptacje

Remonty i adaptacje to kawał serca i kawał roboty,wysiłek fizyczny i sporo pieniędzy. Ważnym elementem jest także wizja czy plan zagospodarowania by to miejsce w którym żyjemy, mieszkamy i doznajemy wewnętrznych przemian, bo przede wszystkim temu ma służyć i służy nasz hostel, ma być przykładem co poprzez pracę i determinację można osiągnąć. Można by wynająć ekipę remontową, lecz to własnoręcznie wykonana praca daję satysfakcję i wiarę we własne siły i umiejętności, tego własnie uczymy by uwierzyć we własne siły i stawić czoła życiowym wyzwaniom. By to miejsce mogło się przeobrażać i stawać coraz przyjemniejszym i piękniejszym pracujemy wszyscy razem o czym może zaświadczyć nasza galeryjka zdjęć zapraszamy do oglądania jak dokonywały się przemiany.
fragment piwnicy przed remontem pacjęci przy pracach adaptacyjnych oczyszczanie ścian ze starego tynku

kawiarenka w piwnicy piękna odmiana piwnica po remoncie warto było ale trzeba brać się za kolejne remonty Nasz budynek przed remontem dachu i płotu. prace przy nowym ogrodzeniu stary chodnik przed hostelem mieszkańcy przy układaniu nowej kostki przed hostelem> prace przy ogrodzeniu od strony podwórka nowe ogrodzenie, ozdobne skalniaki i miejsce do parkowania na naszym podwórku.
łatanie poszycia dachu remont dachu remont dachu prace do pużnego wieczoru bo czas nagli poddasze przed remontem poddasze w trakcie remontu poddasze po remoncie - świetlica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *